Angajam Programator PHP entry level

CANDIDATUL IDEAL

-       Cunostinte bune de  PHP;

-       Relationarea facila cu bazele de date (ex: MySQL);

-       Cunostinte solide HTML si CSS;

-       Cunostinte Javascript si framework-uri (ex: jQuery);

-       Capacitate de a lucra independent dar si in echipa;

-       AVANTAJ: Relationare anterioara cu modul de lucru pe deadline-uri si prezentarea unor proiecte.

RESPONSABILITATI

In functie de nivelul de cunostinte vom dezvolta impreuna site-uri, vom face aplicatii, vom contribui la procese de mentenanta si vom face optimizari pentru clienti/parteneri din tara dar si din strainatate.

Experienta intr-o alta firma nu este necesara, dar bagajul mediu de cunostinte PHP este obligatoriu.

BENEFICII

-       Mediu de lucru placut, intr-o echipa dinamica

-       Pachet salarial atractiv

-       Proiecte diversificate

-       Noi provocari, oferind posibilitatea de dezvoltare pe plan profesional

DESCRIEREA COMPANIEI

Suntem o firma dezvoltatoare de software si web design. Incercam sa oferim clientilor nostrii cele mai bune solutii, la cele mai bune preturi si acordam o importanta sporita serviciilor prestate catre client bazandu-ne pe calitate si incredere.

In cazul in care sunteti selectat se va sustine un test PHP inainte de interviu. Ne puteti trimite cv-ul si direct pe adresa de email hr@ligasoftware.ro.